Minust

Olen...

...artist selle kõige paremas tähenduses. Pakkudes publikule emotsioone, alates kolmandast eluaastast, erinevates rollides – nii tantsija, laulja,modelli, sportlase kui näitlejana.

Soovin...

...puudutada inimhingi ja pakkuda hetki mil aeg peatub.

Minu lugu sai alguse 3-aastaselt kui ema viis mind võimlemise trenni.

Sellest hetkest käime mina ja igasugune looming käsikäes. Raske on meenutada hetke kui ma oleksin olnud lavalt eemal. See miski on lihtsalt minu loomuses.

15 aastat tegelesin ilu- ja rühmvõimlemisega võimlemisklubi Janika Tallinn.

Aastast 2015 lisandus selle kõrvale erinevate tantsustiilide õppimine Free Flow Studios ning see teekond kestab siiani.

Tantsustiilde nimekiri on pikk :) - Contemporary emotion, lyrical, technical, Fusion, Spicy hiphop, House, Ragga, Heels&Tricks, Acro, Ballett jne.

Kätt olen proovinud ka õhuakrobaatikas ning erinevad uued väljakutsed, mis panevad proovile minu vaimu ja füüsilise tugevuse on mind alati köitnud.

Hobist sai elukutse ja alates 14-eluaastast olen saanud võimalusi toetada inimeste arengut ka treenerina - nii võimlemise- kui ka tantsumaailmas. Hetkel töötan Heels&Tricks class treenerina Free Flow Studios ning olen selle stuudio valikgrupi abitreener. (www.freeflowstudio.eu)

Minu kirg ja anne on pakkunud mulle mitmeid huvitavaid võimalusi. Erinevate projektide raames olen saanud võimalusi teha koostööd telekanalitega, moeetendustega, teatritega, firmaüritustega ja muusikutega. 

Just koostöö muusikutega on minu jaoks väga paeluv, sest õpin tundma nende loomingu tagamaid ja saan võimaluse anda tantsukeeles edasi nende sõnatut sõnumit.

Artistid kellega olen koostööd teinud:

Laura Põldvere, Kruuv, Tommy Cash, 5miinust, Stefan, Karl-Erik Taukar, Tanja Mihhailova-Saar, Kaire Vilgats, Ott Lepland, Eleryn Tiit, Pitsa, Daniel Levi, Genka, Liis Lemsalu, Rozell, Villemdrillem, Jore, Siim Koppel, Estrada Orchestra ja paljud-paljud teised.

Teleprojektid kus olen osalenud:

Eesti laul, R2 aastahitt, Su nägu kõlab varsti tuttavalt, Eesti Muusikaauhinnad, Tantsud Tähtedega, Uus Laul, Orkestri mängud, Hommik Anuga, Valge Gospel jne.